Vitajte, ste tu dobre.
Ďakujem za návštevu.

MUDr. Marček Juraj

Ženatý otec troch detí, vytrvalý apokaloptimista, filantrop a hravý dospelý.
Od roku 2009 pracujem ako lekár, od roku 2010 aj ako terapeut.
V Martine poskytujem psychiatrické poradenstvo a dialogickú liečbu od roku 2023. 

 

 
 
 
 
 

Pri práci vychádzam z aktuálneho rozhovoru s klientom. Čerpám pritom z výcviku v Postmoderných prístupoch k psychoterapii vedeného terapeutom a psychológom Jurajom Barbaričom. Aktuálne sa účastním psychoterapeutického výcviku v Otvorenom dialógu vedeného terapeutmi, psychológmi Lenkou Turkovou a Pavlom Nepustilom a lekárom Ondrejom Žiakom.

Moje skúsenosti z medicínskeho prostredia pochádzajú z uvedených pracovísk:

Psychiatrická liečebňa Havlíčkův Brod, 2009 -2012

Centrum pre liečbu drogových závislostí Považský Chlmec, 2012 – 2013

Očná klinika UNM, 2015 – 2018

Psychiatrická nemocnica profesora Matulaya Kremnica, 2019 – 2022

Psychiatrická ambulancia BONA VIA Martin, 2023 –

Aké psychické problémy trápia ľudí, ktorí vyhľadajú moju pomoc?

Neutíchajúca úzkosť a depresia, časté poruchy spánku a sústredenia, rôznorodé závislosti, chýbajúci zmysel života, zvládanie stresu, náročné životné situácie, nefunkčné vzťahy a komunikácia, rodičovstvo a výchova detí, psychotická porucha, strata blízkeho, dlhodobý smútok, poruchy príjmu potravy, narušená sebaúcta a sebadôvera, pracovné vyhorenie, integrácia psychedelickej skúsenosti a osobný rozvoj. 

V rozhovore sa sústredíme na riešenie pri spoločnom hľadaní východésk, perspektív, prístupov a stratégií, ktoré Vám môžu pomôcť zvládať aj nové výzvy a objavovať svoj životný potenciál.

Michaela
Read More
" Sedenia sa niesli v priateľskom duchu a uvoľnenej atmosfére, nech sa týkali akejkoľvek témy. Môžem odporučiť pre ľudí, ktorí majú potrebu nájsť seba v určitej téme."

Individuálne stretnutie

medzi štyrmi očami  (do 90min)

60€

Sieťové stretnutie

2 a viac prítomných osôb v osobných, pracovných alebo rodinných vzťahoch  (90min a viac)

od

90€

Poradenstvo

rady zo skúseností  (do 30 min)

30€

Online rozhovor po osobnej dohode. 

Zľavy pre študentov, dôchodcov a ťažko postihnutích.
Možnosti platby: Hotovosť, prevodom na účet, (kartou)

S čím môžem pomôcť?

Neutíchajúca úzkosť a depresia, poruchy spánku a sústredenia, závislosti, chýbajúci zmysel života, zvládanie stresu, náročné životné situácie, vzťahy a komunikácia, rodičovstvo a výchova detí, psychotická porucha, strata blízkeho, dlhodobý smútok, poruchy príjmu potravy, narušená sebaúcta a sebadôvera, pracovné vyhorenie, integrácia psychedelickej skúsenosti a osobný rozvoj.

V dôvernom rozhovore sa sústredíme na riešenie a spoločne hľadáme východiská, perspektívy, prístupy a stratégie, ktoré Vám môžu pomôcť zvládať výzvy a objavovať Váš životný potenciál.

Michaela
Read More
" Sedenia sa niesli v priateľskom duchu a uvoľnenej atmosfére, nech sa týkali akejkoľvek témy. Môžem odporučiť pre ľudí, ktorí majú potrebu nájsť seba v určitej téme."
sk_SK